|
|
|
|
 |
Lorinc_d
2005-06-07 08:36:42
|
65
|
| Legyek Ura, valami kapcsolatod kell hogy legyen az iparaggal, mert ugy tunik nagyon sziveden viseled a sorsat ;-) |
|
 |
DINO
2005-06-06 21:43:10
|
63
|
:-)) Mehehe
Legalább valami exportot kellene intézni, hogy ne menjen teljesen tönkre az ágazat.
Elképzelem, ahogy hajnalban elindulnak a kamionok és tartálykocsik a Cote d'Azur felé... |
|
A hozzászólás:
 |
R.P.P.
2005-06-06 20:04:34
|
62
|
kerekfejű alkoholrém :)))
nem vagyok tag, de súlyos következményekkel jár az iparág számára, hogy nem vagy itthon. :)) |
|
Előzmény:
 |
Lorinc_d
2005-06-06 18:47:30
|
61
|
Olyan is van, Legyek Ura?
Fogadjunk hogy tag vagy ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|