Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2005-06-07 08:36:42 65
Legyek Ura, valami kapcsolatod kell hogy legyen az iparaggal, mert ugy tunik nagyon sziveden viseled a sorsat ;-)
DINO Creative Commons License 2005-06-06 21:43:10 63

:-)) Mehehe

Legalább valami exportot kellene intézni, hogy ne menjen teljesen tönkre az ágazat.

Elképzelem, ahogy hajnalban elindulnak a kamionok és tartálykocsik a Cote d'Azur felé...

A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-06 20:04:34 62
kerekfejű alkoholrém :)))

nem vagyok tag, de súlyos következményekkel jár az iparág számára, hogy nem vagy itthon. :))
Előzmény:
Lorinc_d Creative Commons License 2005-06-06 18:47:30 61

Olyan is van, Legyek Ura?

Fogadjunk hogy tag vagy ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!