Keresés

Részletes keresés

R.P.P. Creative Commons License 2005-06-06 20:04:34 62
kerekfejű alkoholrém :)))

nem vagyok tag, de súlyos következményekkel jár az iparág számára, hogy nem vagy itthon. :))
A hozzászólás:
Lorinc_d Creative Commons License 2005-06-06 18:47:30 61

Olyan is van, Legyek Ura?

Fogadjunk hogy tag vagy ;-)

Előzmény:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-06 11:00:45 49
Alkesz, neked a Magyar Kocsmárosok Érdekvédelmi Egyesülete nyitná a topicot :))))))))))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!