Keresés

Részletes keresés

kaszasj Creative Commons License 2005-06-07 16:08:01 1027

Kedves vivi.q!

Gratulálok az új cicádhoz, és szeretném bemutatni az én új cicámat is Petikét, aki 10 hetesen érkezett a 9 hónapos Mukihoz, aki azonnal örökbe fogadta. Egyetlen fujás vagy borzolás nem volt, azonnal összebarátkoztak.

A hozzászólás:
vivi.g Creative Commons License 2005-06-06 17:21:17 1026

Hello!:)

 

Itt az új cicám!:))))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!