Keresés

Részletes keresés

R.P.P. Creative Commons License 2005-06-06 13:00:28 53
Én nem kérek Dinoból kóstolót :)))
A hozzászólás:
Matt Creative Commons License 2005-06-06 12:55:14 52
legalább egy kis kóstolót küldhetnének neki a legközelebbi disznótor után.
Előzmény:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-06 12:39:53 51
Dino nem provokál, egyszerűen ennyire együttérez :) Szerintem itt az ideje, hogy tiszteletbeli lokistává avassák.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!