|
|
|
|
 |
Matt
2005-06-06 12:55:14
|
52
|
| legalább egy kis kóstolót küldhetnének neki a legközelebbi disznótor után. |
|
A hozzászólás:
 |
R.P.P.
2005-06-06 12:39:53
|
51
|
| Dino nem provokál, egyszerűen ennyire együttérez :) Szerintem itt az ideje, hogy tiszteletbeli lokistává avassák. |
|
Előzmény:
 |
Matt
2005-06-06 11:13:25
|
50
|
MZperYpsz válasz | megnéz | könyvjelző 2005.06.05 17:36:44 (46513) Dino nem provokál! Ne vadítsd már el a normális zöldeket! Előzmény: Grabobo (46508) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|