Keresés

Részletes keresés

lebowski Creative Commons License 2005-06-04 20:01:40 245

hartvich sztem is jó kiegészítő lehetne, gondolom a zsákja se nagy... puskást meg 1szerűen elfelejtettem, amikor drahost meg pojbicsot favorizáltam, előtte ő is eszembejutott, h cserébe jó lehetne nekünk. viszont egyre több helyről hallom, h ákos nem marad. ő mit mondott ezzel kapcsolatban, szeretne egyáltalán maradni? mit hallottatok?

 

itt a sok kis zsákos frodóról jutott még eszembe, h lee 1-2 éve még igen elől lett volna a kívánságlistámon, de azóta fokozatosan egyre lejjebb csúszik... simon bazsi ügyében meg asszem lapip koma kimondta a frankót, nemtom ki találhatta ki, de biztos jót röhög most (ja és b-crazy, a múltkor vele kapcs nem fogalmaztam egyértelműen: én is korábban hallottam már a pletyit, és már akkor úgy hittem, h vicc - valszeg jól... - tehát nem utána, amikor az öreg univeresektől sem távolálló kosarasoktól visszaidéztem a dolgot - bár ez lényegtelen :))

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-06-04 13:43:20 236
Hartcich simán jöhetne, ha nem is olyan nagyon magas, de elég jól "magasemberkedik". Ha még Ákos haverja is (MAFC), akkor mehetne a pressör a vezetőség felé, feltéve, h Ő is itt képzeli el a jövőjét.:rolleyes
Előzmény:
Lúzer 004 Creative Commons License 2005-06-04 13:25:22 233
nem akarok beleszólni a kezdő 5 kialakításába ezért én a kispad bővétéséhez írnám Puskást meg Hartvichot sztem jó kiegészítő emberek és nem mellesleg Ákos haverjai ha jól tudom. Puskás sztem nem rosszabb mint Drahos vagy Pojbics, mondjuk nem is jobb de majd meg láttjuk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!