Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szomi_szomi Creative Commons License 2005-06-03 13:38:02 446
Amennyiben LE VAN ÍRVA a szerződésben, hogy az átvétel a HASZNÁLATBAVÉTELI engedély megadása után lesz, akkor teljesen korrekt a fizetési ütemezés.
Előzmény:
kuutamolla Creative Commons License 2005-06-03 13:30:32 444
Nalunk 10% eloszerzodes, 10% vegleges volt (atvetelkor 80%). Mar az eloszerzodesnel megvolt epitesi engedely, csak a beruhazo banki hitelkeret-szerzodese volt fuggoben, de a szerzodesben benne volt, ha nem talalnak bankot 30 napon belul, a letetbol visszajar a penz, ha megvan, lehet veglegest kotni. (egyelore) korrekt szerzodesunk van.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!