Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kuutamolla Creative Commons License 2005-06-03 13:33:56 445

meg valami:-)

Szerintem kerj egy szerzodesmintat!

4*20 nem idoponthoz, hanem keszultseghez altalaban igen.

Ha csak a vegen kell inkabb fizetni (mint mi 80%), akkor a beruhazo is siet, hogy minel elobb a penzehez jusson (pl mi augusztusi hataridonk valoszinuleg all, mar kesz a csempe es a szaniter..)!

Előzmény:
Ben_Synthetic Creative Commons License 2005-06-03 10:37:50 440
köszönöm a segítséget mindenkinek!

Több helyen volt pl. a köv. ütemezés:

10% előszerződéskor

4x20%

10% végén

gondolom ez műszaki készültséghez és nem időhöz van kötve.
Ez megfelelő lehet?
Csak az a para ahol irreálisan nagy összeget kell az elején befizetni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!