Keresés

Részletes keresés

R.P.P. Creative Commons License 2005-06-03 12:27:29 31
nem érdekes, Csibe :)
A hozzászólás:
IVÓ Creative Commons License 2005-06-03 11:29:14 30
Ez miért is lett elsőre kivéve???
Előzmény:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-02 15:31:20 19
Egy logikai csemege, ahogy a lángoszlop látta anno a Loki-topicban avagy az utolsó normális Fradista a Lákinál:

DINO válasz | megnéz | könyvjelző 2005.04.18 00:28:43 (42979)

Nézem, hogy elemezgetitek a formákat, latolgatjátok az esélyeket.

Az én meglátásom a bajnokság elejétől az, hogy két komoly csapat volt, a Fradi és a Loki. Az ősz alapján nekünk állt a zászló, viszont a mostani sohasem látott mélyrepülés visszavett az esélyekből rendesen. Most a Debrecen a legegyenletesebben teljesítő csapat, de hullámvölgy bárkinek jöhet a bajnokságban.

Szóval az alapfelállás az, hogy ez a két csapat mindeki ellen esélyesnek számít, csak rajtuk múlik. A mi 6 tavaszi meccsünkön igazából 4 gyenge és két közepes cvsapat ellen játszottunk. Úgy, hogy uraltuk a mezőnyt és mégis általában sikertelenség lett a vége. Még a mai 2-0 és a diósgyőri 3-2 is sikertelen az őszi Fradihoz képest.

A Fradi-Debrecen lesz szerintem döntő a bajnokság végeredménye szempontjából.



-Dino-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!