Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Catman Creative Commons License 2005-06-03 10:43:32 441
Szerintem nem lehet ilyen egyszeruen - az utemezes alapjan - eldonteni az epittetorol, hogy megbizhato-e vagy sem. Az ALHolding (naluk veszunk eppen lakast) 30%-ot ker szerzodeskoteskor, ennek ellenere az osszes eddigi beruhazasuk felepult, es (nagyjabol) elegedettek a vevok...
Előzmény:
Ben_Synthetic Creative Commons License 2005-06-03 10:37:50 440
köszönöm a segítséget mindenkinek!

Több helyen volt pl. a köv. ütemezés:

10% előszerződéskor

4x20%

10% végén

gondolom ez műszaki készültséghez és nem időhöz van kötve.
Ez megfelelő lehet?
Csak az a para ahol irreálisan nagy összeget kell az elején befizetni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!