Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
kuutamolla Creative Commons License 2005-06-03 09:35:22 438

Cegmonitor http://www.fn.hu/index.php?id= 54 alaptoke stb info avgy http://www.cegtalalo.hu/ fizetos asszem

Interneten jarj utana, miket csinalt korabban.

Cegbirosag http://www.fovarosi.birosag.hu/4biroit.htm

 

A mi szerzodesunkben az volt, hogy csak addig volt zarolt szamlan az egesz, amig nem volt meg a banki keretbiztositek, amint az megvolt, onnantol megkaptak a penzt. Lehet h nem volt a legjobb, de mondjuk 'csak' 20% volt, es csak birtokba vetelkor kapjak meg a tobbit. Nyar vegen koltozunk, es semmi komoly problemank nem volt eddig (ertsd keses sem!), nalunk a BYL Properties (izrael) a beruhazo.

En is azt ajanlom, ebben a hazepites lakasugyekben nezz korul, kire mit mondanak.

 

Sok sikert!

Előzmény:
Ben_Synthetic Creative Commons License 2005-06-03 09:19:47 436
Sziasztok!

Most állok új lakás vásárlás előtt, szeretném pár dologban a tanácsotokat kérni!

Hogy tudok megbizonyosodni a fejlesztő, beruházó megbízhatóságáról?
Mire kell odafigyelni? Mik az intő jelek (irreális fizetési ütemezésen kívül)
Kiket kell elkerülni / ki számít megbízhatónak?

Láttam, hogy volt aki megnézte a cég(ek) mérlegét eredménykimutatását stb, ezekhez hol lehet hozzáférni?

Milyen biztosítékok vannak, hogy nem bukom be a pénzem? Olvastam, hogy elvileg a befizetéseim egy zárolt számlára kerülnek, és csak a projekt befejezése után kapja meg a beruházó. Ez mindig így van? Ha becsődöl a projekt akkor én simán visszakapom a pénzem?

Mik a valós veszélyek?

Egyre több rémhírt hallok, és kezdik elvenni a kedvem az új lakástól, pedig én inkább arra szavaznék.

thx
üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!