Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Catman Creative Commons License 2005-06-03 09:24:40 437

Szerintem az a legjobb, ha az eddig elkeszult projekteket nezed meg. Megkerdezed a bent lakokat, hogy mik a tapaszalataik, es ha van topicja a haznak, akkor azt is erdemes vegigolvasni.

Előzmény:
Ben_Synthetic Creative Commons License 2005-06-03 09:19:47 436
Sziasztok!

Most állok új lakás vásárlás előtt, szeretném pár dologban a tanácsotokat kérni!

Hogy tudok megbizonyosodni a fejlesztő, beruházó megbízhatóságáról?
Mire kell odafigyelni? Mik az intő jelek (irreális fizetési ütemezésen kívül)
Kiket kell elkerülni / ki számít megbízhatónak?

Láttam, hogy volt aki megnézte a cég(ek) mérlegét eredménykimutatását stb, ezekhez hol lehet hozzáférni?

Milyen biztosítékok vannak, hogy nem bukom be a pénzem? Olvastam, hogy elvileg a befizetéseim egy zárolt számlára kerülnek, és csak a projekt befejezése után kapja meg a beruházó. Ez mindig így van? Ha becsődöl a projekt akkor én simán visszakapom a pénzem?

Mik a valós veszélyek?

Egyre több rémhírt hallok, és kezdik elvenni a kedvem az új lakástól, pedig én inkább arra szavaznék.

thx
üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!