Keresés

Részletes keresés

Lorinc_d Creative Commons License 2005-07-18 14:41:10 145
Ez tobb mint botrany
T0mika Creative Commons License 2005-06-02 17:12:54 23
mehehehehehehehehe


vagy ez nem a KET jol? :o)
A hozzászólás:
R.P.P. Creative Commons License 2005-06-02 16:15:12 22
(folyt)

Még aznap éjjel, amikor már minden kocsma bezárt, kivéve az éjjel-nappal nyitvatartókat, egy békésen pihenő ifjú pár vonalas telefonja megszólalt

- háháhháháháháháháhháh X vagyok, Dinka, aludtál
- bazzze bazzze van róla fogalmad hány óra van
- felébresztettelek háháháhháháháhháh
- bazze bazze hány óra van
- háháháháhhááháháhháháháhá sört
(egy női lény): -ki az
Dino: -ki lenne, L....
(egy női hang): ilyenkor? ebből egészen egyszerűen nem igaz
Előzmény:
green_d Creative Commons License 2005-06-02 16:01:15 21

Küldjünk érte küldöttséget mint Rákócziért. Csak ne Lőcit, mert valahogy sosem érnének haza. (az is igaz, hogy az alföldi bögrecsárda iparág közben virágozna rendesen) :-)

 

Dino hazatér I. rész

 

Amikor Alkesz telefonja megcsörrent, valami bizsergésfélét érzett máj tájékon.

Botrány, ilyenkor? -mormolta magában, de azért lenyomta a zöld gombot. A vonal túloldalán izgatott ismerős férfi hang jelentkezett, de hallhatóan többen voltak körülötte.

-Alkesz, aggódunk Dinóért, már egy hete nem ad magáról életjelt.

-Biztos sportol, tudod ez nála csak úgy megy ha a világtól félrevonultan teheti. Zugsportoló.

-Na jó de legalább egy hozzászólás... vagy egy hajnali hívás.. Te is tudod hova ment! Attól félünk, hogy korpa közé keveredik és azzal azon a vidéken akkor tudod mi lesz.

A vonal végén halk motoszkálás, mintha valaki egy üvegben valamit lötyögtetne, aztán egy nagy kortyolás..

-Na jó, meglátom mit tehetek..

 

folyt. köv.. (RPP)

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!