Küldjünk érte küldöttséget mint Rákócziért. Csak ne Lőcit, mert valahogy sosem érnének haza. (az is igaz, hogy az alföldi bögrecsárda iparág közben virágozna rendesen) :-)
Dino hazatér I. rész
Amikor Alkesz telefonja megcsörrent, valami bizsergésfélét érzett máj tájékon.
Botrány, ilyenkor? -mormolta magában, de azért lenyomta a zöld gombot. A vonal túloldalán izgatott ismerős férfi hang jelentkezett, de hallhatóan többen voltak körülötte.
-Alkesz, aggódunk Dinóért, már egy hete nem ad magáról életjelt.
-Biztos sportol, tudod ez nála csak úgy megy ha a világtól félrevonultan teheti. Zugsportoló.
-Na jó de legalább egy hozzászólás... vagy egy hajnali hívás.. Te is tudod hova ment! Attól félünk, hogy korpa közé keveredik és azzal azon a vidéken akkor tudod mi lesz.
A vonal végén halk motoszkálás, mintha valaki egy üvegben valamit lötyögtetne, aztán egy nagy kortyolás..
-Na jó, meglátom mit tehetek..
folyt. köv.. (RPP)
|