|
|
|
|
 |
R.P.P.
2005-06-02 15:21:41
|
17
|
| Hiányzik, na. |
|
A hozzászólás:
 |
IVÓ
2005-06-02 15:17:14
|
15
|
Igen-igen! A lánglelkű poéta! Az izzó békeharcos! A magyar Gandhi! A magyar Wojtila! A világbéke követe! A lengyel-magyar barátság letéteményese!
A stephen hawkinsi kérlehetetlen logikája! A bill gatesi üzleti érzéke (Sorost mégsem írhattam...)! S a szervezőkézsége!!!! Mind-mind hiányozni fog!
Csak azt tudnám feledni, hogy időként olyan gumicsizma szaga volt! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|