|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
PONT RS
2005-06-02 11:24:07
|
148
|
Szerbusztok!!!
Bocs, hogy eltüntem de millió a meló! Mérleg, vevők stb...
Való igaz Pest nekem messze van kedves Éva. Annyit azért tanácsként, hogy minimum lista -12% az YTONG + a fuvar. Porothermre lista - 20% + a fuvar.
Mindenkinek kellemes építkezést kívánok, meg nyaralást, ha marad píz ;-P .
|
|
Előzmény:
 |
Retro1021
2005-05-31 14:36:31
|
144
|
Kedves PONT RS,
ha jól emlékszem a korábbi hozzászólásokra, akkor Te tudsz küldeni téglára árlistát. Nálunk most fog indulni egy ikerház (két különálló egység) épitése, igy most ajánlatokat gyűjtünk téglára.
Épitkezés helye: Budapest XV. kerület (házanként egy szint + tetőtér, kb. 100m2/ház)
Tudnál küldeni árakat a következőkre (szállitási paramétereket is)?
Ytong tégla ára
30-as vagy 38-as Porotherm (de ha jobb az ár, akkor Mátra- vagy Budatherm is jöhet) ára
Előre is köszi, ha küldesz árlistát
Az e-mail cimem: evetke70@axelero.hu
További szép napot, üdv Éva
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|