|
|
|
|
 |
garfieldka
2005-06-02 08:58:09
|
230
|
| Én másfajtát használok, de a kérdező konkrétan erre volt kíváncsi. Csak megadtam neki az infót, hogy ezt a fajta szűrőt hol és mennyiért kaphatja. |
|
A hozzászólás:
 |
gytam
2005-06-02 07:34:54
|
229
|
| Tényleg van Neked, vagy másnak személyes tapasztalata a Soligor DHG cirk. polárral? Milyen mondjuk egy 10 rongy körüli Hoyahoz, vagy egy Raynoxhoz képest? |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2005-05-31 08:29:44
|
226
|
| A Soligor márkaboltban van szűrő rogyásig 8800 forintért. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|