Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pajko Creative Commons License 2005-06-01 18:13:34 113
http://ghonis2.ho8.com/rebelmod4.html
itt van valami számításféleség AF korrekcióhoz, ha a pótlásra használt üveglap vastagabb, mint az eredeti. pótolni pedig mindenféleképpen kell.
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2005-06-01 07:38:32 111
Tényleg jól gondold meg, belevágsz-e. Olyan szűrőt tényleg nehéz szerezni itthon, amivel rendesen tudod használni a géped hotmirror eltávolítás után. Én most éppen leeresztem a gőzt gépbütykölés terén, az AF még mostsem jó, egyszerűen nem lehet használni a gépem. Ráadásul úgy tűnik, hogy a másik gépem meg szervízes lesz, valami piszok kerülhetett a CCD elé, pedig azt szét se kaptam, túl bonyolult lehet az F828 a bütykölgetéshez...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!