|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Sanya_67
2005-06-01 14:16:21
|
228
|
Szia ferint!
"Feladom a dolgot !!!
Ha valakinek kell 512MB Kingston CF akkor az írjon nekem emilt. Eredetileg 9.000.-re tartottam de mostmár engednék belőle mert nagyon el szeretném adni."
Elképesztőnek tartom ami most a memóriakártyák piacán van. Ápr. 14-én nettó 8900-ért vettem az 512-es Ultra II kártyámat, most majd 13 nettó.
A Kingston nem nekem kellene hanem egy csóró havernek venném ajándékba (Gondolom a lassabbik fajta?).
6000-re gondoltam???
Emiled nem publikus!!!
Sanya /szabo.sandor@nhh.hu/ |
|
Előzmény:
 |
ferint
2004-11-17 10:02:05
|
204
|
Feladom a dolgot !!!
Ha valakinek kell 512MB Kingston CF akkor az írjon nekem emilt. Eredetileg 9.000.-re tartottam de mostmár engednék belőle mert nagyon el szeretném adni.
Null kilométeres, 1 év garival, és csak csöndesen szipog a sarokban hogy nincs neki gazdája...
ferint |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|