Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sanya_67 Creative Commons License 2005-06-01 14:16:21 228

Szia ferint!

 

"Feladom a dolgot !!!

 

Ha valakinek kell 512MB Kingston CF akkor az írjon nekem emilt. Eredetileg 9.000.-re tartottam de mostmár engednék belőle mert nagyon el szeretném adni."

 

Elképesztőnek tartom ami most a memóriakártyák piacán van.  Ápr. 14-én nettó 8900-ért vettem az 512-es Ultra II kártyámat, most majd 13 nettó.

 

A Kingston nem nekem kellene hanem egy csóró havernek venném ajándékba (Gondolom a lassabbik fajta?). 

6000-re gondoltam???

 

Emiled nem publikus!!!

 

Sanya /szabo.sandor@nhh.hu/

Előzmény:
ferint Creative Commons License 2004-11-17 10:02:05 204

Feladom a dolgot !!!

 

Ha valakinek kell 512MB Kingston CF akkor az írjon nekem emilt. Eredetileg 9.000.-re tartottam de mostmár engednék belőle mert nagyon el szeretném adni.

Null kilométeres, 1 év garival, és csak csöndesen szipog a sarokban hogy nincs neki gazdája...

 

ferint

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!