Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F4ke Creative Commons License 2005-05-31 16:12:30 35
Több helyen is olvastam hogy jót írnak róla. Ahol azt írták hogy a legélesebb obi, azt a linket elsőre nem találtam meg, de nem is az a lényeg.
Ez egy fórumozó véleménye.
Aki akar csemegézni több ember véleményéből, sok képpel általában 60-as obiról:

http://search.dpreview.com/forums/search.asp?query=ef-s+60&forum=all

Ha valaki talál jó képeket vagy véleményt, ide belinkelheti.


Tényleg jó lenne egy összehasonlító obi teszt.
Előzmény:
nord Creative Commons License 2005-05-30 20:19:02 26

Most nincs időm megnézni a linkeket, de véletlenül ezt nem egy fórumozó obi tulajdonos írta?

 

Ha igen, akkor egyelőre még a tesztnek hiszek, ha nem bánod:)))

Szvsz az lenne az igazi, ha az etalonnak tartott 100mm macro-val hasonlítanák a 60 macro-t. Az egy az egyben eldönthetné a vitát:)

 

A másik: a "one of the" -s mondat tudomásom szerint azt jelenti, hogy egyike a legélesebb képet adó obiknak, nem pedig azt, hogy a legélesebb.

 

Persze azt bármikor elhiszem, hogy jobb makróképességekkel rendelkezik, mint az én makró közgyűrű + 28-135 IS USM megoldásom:)

(Bár az kétségtelen, hogy makrózásnál a stabilizátor nagyon-nagyon hasznos:)))

 

Üdv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!