|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
F4ke
2005-05-31 16:12:30
|
35
|
Több helyen is olvastam hogy jót írnak róla. Ahol azt írták hogy a legélesebb obi, azt a linket elsőre nem találtam meg, de nem is az a lényeg. Ez egy fórumozó véleménye. Aki akar csemegézni több ember véleményéből, sok képpel általában 60-as obiról:
http://search.dpreview.com/forums/search.asp?query=ef-s+60&forum=all
Ha valaki talál jó képeket vagy véleményt, ide belinkelheti.
Tényleg jó lenne egy összehasonlító obi teszt. |
|
Előzmény:
 |
nord
2005-05-30 20:19:02
|
26
|
Most nincs időm megnézni a linkeket, de véletlenül ezt nem egy fórumozó obi tulajdonos írta?
Ha igen, akkor egyelőre még a tesztnek hiszek, ha nem bánod:)))
Szvsz az lenne az igazi, ha az etalonnak tartott 100mm macro-val hasonlítanák a 60 macro-t. Az egy az egyben eldönthetné a vitát:)
A másik: a "one of the" -s mondat tudomásom szerint azt jelenti, hogy egyike a legélesebb képet adó obiknak, nem pedig azt, hogy a legélesebb.
Persze azt bármikor elhiszem, hogy jobb makróképességekkel rendelkezik, mint az én makró közgyűrű + 28-135 IS USM megoldásom:)
(Bár az kétségtelen, hogy makrózásnál a stabilizátor nagyon-nagyon hasznos:)))
Üdv. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|