Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lolka02 Creative Commons License 2005-05-31 11:08:56 140
Csak a német szövegből gondoltam, hogy kintről akarod venni. Asszem már megrendelem a Sigma filtert, de azért ha küldesz valamit megnézem: emilll@mailbox.hu
Előzmény:
fotoCella Creative Commons License 2005-05-31 09:22:34 139

Helo!

 

Köszi az infókat.

 

Hazai kereskedéstől kaptam árakat, igaz egyéb eszközöket is veszünk tőlük cégesen, ezért nem tudom pontosan, hogy ezekben ez érvényesítésre került-e. Na mondjuk túl nagy haszonkulcs nem lehet rajtuk amúgy sem.

 

Ha adsz privát mail címet, elküldöm.

üdv

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!