Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nord Creative Commons License 2005-05-31 08:43:09 34

Én meg pont az ellenkezőjét hallottam a 28-135 vs 17-85 obikról;)

 

Persze ezen könnyen segíthetünk:

nekem van egy 28-135, ha 17-85 tulajt érdekel, csinálhatunk egy képsorozatot.

Előzmény:
protozerg Creative Commons License 2005-05-30 20:33:28 28
Üdv!

A 17-85-öt mindenki gyengének tartja. Egyszer kipróbáltam egy 50/1.8 társaságában.
5.6-os rekesznél 85 mm-en olyan éles képet kaptam, mint az 50/1.8-al f4-nél. Szerintem az nem rossz. A 28-135-nél sokkal jobb képe van. Az ára viszont még mindig nagyon húzós.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!