|
|
|
|
 |
Cz.Dávid
2005-06-11 09:25:40
|
236
|
Helló!
Meg tudnád mondani hol van Soligor márkabolt?
Üdv: Dávid |
|
 |
gytam
2005-06-02 07:34:54
|
229
|
| Tényleg van Neked, vagy másnak személyes tapasztalata a Soligor DHG cirk. polárral? Milyen mondjuk egy 10 rongy körüli Hoyahoz, vagy egy Raynoxhoz képest? |
|
A hozzászólás:
 |
garfieldka
2005-05-31 08:29:44
|
226
|
| A Soligor márkaboltban van szűrő rogyásig 8800 forintért. |
|
Előzmény:
 |
krob11
2005-05-30 15:56:42
|
225
|
Keresek:
1. 52 mm cirkuláris polárszűrőt (pl. Soligor DHG, cikkszám 41152)
2. Canon LA-DC 52D közgyűrűt
Robi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|