Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lolka02 Creative Commons License 2005-05-30 23:09:37 138
Kösz, már olvastam a javaslatod a 350d fórumon :o). Lehet, hogy az lesz, csak nem tudom, hogy a két szűrő bevonata is nagyjából megegyezik-e, vagy csak az ára. Hama-ból is van olcsóbb (sima UV, Haze, HTMC, stb) és nem tudom melyik felel meg nagyjából a sigma-nak, lehet, hogy a ez a sigma = olcsóbb hama.
Előzmény:
futoz Creative Commons License 2005-05-30 21:37:57 137
én a sigmát venném

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!