Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
barney314159 Creative Commons License 2005-05-30 21:18:31 33
OK, elnézést, tudtam, hogy DG, vagy DC lesz, 1/2 volt az esélye, hogy bejön :-P. Köszi a helyreigazítást. Abban pedig teljesen igazad van, hogy most már lépni kellene a Canon részéről. Költői kérdés: vajon mi lehet az oka ennek a tétlenkedésnek?
Előzmény:
tren Creative Commons License 2005-05-30 21:14:19 32
barney314159:

A Sigma DG teljes kepkockat rajzol, de allitolag kedvezobb szogben erkezik a fennyalab az erzekelore, mint a regi obiknal. A DC a kisebb kepkort rajzolo szeria.

Szerintem ideje, hogy a Canon is eszrevegye magat es eldontse, mennyire veszi komolyan az APS-C formatumot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!