|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
barney314159
2005-05-30 20:42:12
|
29
|
| Azért az élesség ilyen "kis felbontású" szenzoron szerintem függ a fókusztávtól is. Ilyen érzékelők esetén minél nagyobb a fókusztávolság, annál nagyobb lesz a részletgazdagság (szerintem). Szóval szerintem félig-meddig természetes, hogy nagyobb gyújtótávok esetén fel tud érni részletgazdagságban egy fixhez (itt-ott, néhol). Ezen hozzászólás azonban nem nyugszik megdönthetetlen alapokon :-D. |
|
Előzmény:
 |
protozerg
2005-05-30 20:33:28
|
28
|
Üdv!
A 17-85-öt mindenki gyengének tartja. Egyszer kipróbáltam egy 50/1.8 társaságában. 5.6-os rekesznél 85 mm-en olyan éles képet kaptam, mint az 50/1.8-al f4-nél. Szerintem az nem rossz. A 28-135-nél sokkal jobb képe van. Az ára viszont még mindig nagyon húzós. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|