Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2005-05-30 20:23:14 1022

amúgy máshogy is meglehetne oldani!;)

 

na de akkor hagyjuk a témát!:)

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-30 20:14:11 1021

Nem hiszem,hogy az ismerősöm ilyen tavolságra elmenne érte....(((

 

Aranyosak lehetnek a pipik..)))

Előzmény:
vivi.g Creative Commons License 2005-05-30 19:25:54 1020

nem is annyira!:))

 

amúgy azon a cicán kívül van még 3 neki!

és most van amúgy is 30 japán csirkéje!:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!