|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Szeder
2005-05-30 19:57:27
|
25
|
Szerintem hülyék (; Ahányféleképpen ugyanazt az objektívet el bírják nevezni... Hát még ha megtetézik azzal, h egy másik objektív képét teszik oda a név mellé... (; Nem lepődök én meg már semmin (;
btw, bár nem mélyedtem bele ebbe a cps leírásba annyira, de lehet, h ezt mint valami szolgáltatást lehet megvenni a objektívhez, és ezt akarják jelezni azzal, h odaírják... a fenetudja. |
|
Előzmény:
 |
johzae
2005-05-30 13:46:01
|
18
|
Köszi a választ !
Én is tök hamar megtaláltam a Canon Professional Services-t, és igen a google-on keresztül. Csak mivel az online boltokban következetesen használják bizonyos objektívekre, gondoltam hogy más jelentése is lehet.
De hát lehet hogy csak hülyék, mert máskülönben mi értelme lenne az obi neve után tenni azt hogy Canon Professional Services.
Mégegyszer köszi ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|