Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F4ke Creative Commons License 2005-05-30 19:46:46 24
Valamiért átméretezte az index a képeket, nem olyan élesek... akit jobban érdekel, az eredeti linket nézze meg, 2 hozzászólással ezelőtt... Ja, ezek EF-S 60-as obival készültek a szerző szerint... lehet szidni :)
Előzmény:
F4ke Creative Commons License 2005-05-30 19:44:32 23
Csak feltöltöttem, az előző hozzászólás képei, Pioti csinálta:

http://forums.dpreview.com/forums/postersprofile.asp?poster=hiimidiwhxid

1
2
3
4
5
6
7
8

Remélem így nem sértettem jogokat, hogy feltöltöttem a képeket, és megjelöltem a szerzőt :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!