Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-05-30 20:14:11 1021

Nem hiszem,hogy az ismerősöm ilyen tavolságra elmenne érte....(((

 

Aranyosak lehetnek a pipik..)))

A hozzászólás:
vivi.g Creative Commons License 2005-05-30 19:25:54 1020

nem is annyira!:))

 

amúgy azon a cicán kívül van még 3 neki!

és most van amúgy is 30 japán csirkéje!:)

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-30 19:00:26 1019

De ő biztos megtartja és kicsit messze vagytok...)))

 

Pest megyébe keresünk,de azt hiszem ez már csak tavasszal lesz aktuális.

Addig Cuki igy hűsöl..)))

Pedig nem tévesztettem össze a grillcsirkével..

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!