|
|
|
|
 |
ziko3
2005-05-30 20:14:11
|
1021
|
Nem hiszem,hogy az ismerősöm ilyen tavolságra elmenne érte....(((
Aranyosak lehetnek a pipik..))) |
|
A hozzászólás:
 |
vivi.g
2005-05-30 19:25:54
|
1020
|
nem is annyira!:))
amúgy azon a cicán kívül van még 3 neki!
és most van amúgy is 30 japán csirkéje!:) |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-05-30 19:00:26
|
1019
|
De ő biztos megtartja és kicsit messze vagytok...)))
Pest megyébe keresünk,de azt hiszem ez már csak tavasszal lesz aktuális.
Addig Cuki igy hűsöl..)))
Pedig nem tévesztettem össze a grillcsirkével..
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|