Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2005-05-30 19:25:54 1020

nem is annyira!:))

 

amúgy azon a cicán kívül van még 3 neki!

és most van amúgy is 30 japán csirkéje!:)

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-30 19:00:26 1019

De ő biztos megtartja és kicsit messze vagytok...)))

 

Pest megyébe keresünk,de azt hiszem ez már csak tavasszal lesz aktuális.

Addig Cuki igy hűsöl..)))

Pedig nem tévesztettem össze a grillcsirkével..

 

Előzmény:
vivi.g Creative Commons License 2005-05-30 16:17:20 1018

most nagypapámnak van teki cicája.:))

 

4 hetes:)).

igaz nagyrészt fehér.

de azért még teki:).és nagyon cuki.:))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!