Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
F4ke Creative Commons License 2005-05-30 16:41:35 19
nem, csak ilyen téma még nem volt
Előzmény:
xion_81 Creative Commons License 2005-05-29 03:09:11 17
En igen.EF -S 18-55 kitobi f8-11 ig, 70-200 F4 L ! Amugy topiknyitasi hajlamod van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!