Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-05-30 19:00:26 1019

De ő biztos megtartja és kicsit messze vagytok...)))

 

Pest megyébe keresünk,de azt hiszem ez már csak tavasszal lesz aktuális.

Addig Cuki igy hűsöl..)))

Pedig nem tévesztettem össze a grillcsirkével..

 

A hozzászólás:
vivi.g Creative Commons License 2005-05-30 16:17:20 1018

most nagypapámnak van teki cicája.:))

 

4 hetes:)).

igaz nagyrészt fehér.

de azért még teki:).és nagyon cuki.:))))))

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-29 14:46:30 1010

Ez engem is érdekelne,mert egy ismerősöm keres teki cicát,annyira megirigyelete őt..))

Cuki ivartalanitva lett,igy tőle nem várható.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!