|
|
|
|
 |
ziko3
2005-05-30 19:00:26
|
1019
|
De ő biztos megtartja és kicsit messze vagytok...)))
Pest megyébe keresünk,de azt hiszem ez már csak tavasszal lesz aktuális.
Addig Cuki igy hűsöl..)))
Pedig nem tévesztettem össze a grillcsirkével..
 |
|
A hozzászólás:
 |
vivi.g
2005-05-30 16:17:20
|
1018
|
most nagypapámnak van teki cicája.:))
4 hetes:)).
igaz nagyrészt fehér.
de azért még teki:).és nagyon cuki.:)))))) |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-05-29 14:46:30
|
1010
|
Ez engem is érdekelne,mert egy ismerősöm keres teki cicát,annyira megirigyelete őt..))
Cuki ivartalanitva lett,igy tőle nem várható.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|