|
|
|
|
 |
nimrodel88
2005-06-01 20:36:01
|
231
|
Meg, én jó sok pénzért néztem, de még azt is megérte. A magyar szinkron is egész jó lett. Meg a fénykardozós jelenetek! :)
Tényleg, tudna már valaki a Sith-ek bosszújából idézni? Bennem konkrétan csak a szétszabdalt Anakin "Gyűlöllek!"-je hagyott igazán mély "szövegnyomot" egy megnézés után. Ja, meg Obi-Wan: "Te voltál a Kiválasztott! Szerettelek! A testvérem voltál!"(vagy fordítva?). Meg amikor Anakin megvédi Artut, hogy is volt... (csak megnézem mégegyszer:) |
|
A hozzászólás:
 |
gelei
2005-05-30 09:18:06
|
229
|
| Na jó. Ki látta az epizód 3-at? Mert én még nem, de csak azért mert csoportosan akarunk menni, és valaki mindig nem ér rá... DE HA ez így folytatódik még 3 napon át, akkor elmegyek egyedül :-)) Mert mér mindig én nekem kell alkalmazkodni???? Na mindegy. Egyébként megéri a mozijegy árát? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|