Keresés

Részletes keresés

nimrodel88 Creative Commons License 2005-06-01 20:36:01 231

Meg, én jó sok pénzért néztem, de még azt is megérte. A magyar szinkron is egész jó lett. Meg a fénykardozós jelenetek! :)

Tényleg, tudna már valaki a Sith-ek bosszújából idézni? Bennem konkrétan csak a szétszabdalt Anakin "Gyűlöllek!"-je hagyott igazán mély "szövegnyomot" egy megnézés után. Ja, meg Obi-Wan: "Te voltál a Kiválasztott! Szerettelek! A testvérem voltál!"(vagy fordítva?). Meg amikor Anakin megvédi Artut, hogy is volt... (csak megnézem mégegyszer:)

A hozzászólás:
gelei Creative Commons License 2005-05-30 09:18:06 229
Na jó. Ki látta az epizód 3-at? Mert én még nem, de csak azért mert csoportosan akarunk menni, és valaki mindig nem ér rá... DE HA ez így folytatódik még 3 napon át, akkor elmegyek egyedül :-)) Mert mér mindig én nekem kell alkalmazkodni???? Na mindegy. Egyébként megéri a mozijegy árát?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!