Keresés

Részletes keresés

Bember Creative Commons License 2005-05-29 11:35:50 13
Nem kell erőltetni. Nekem sajnos lövésem nincs a témához, de nagyon érdekel, többek között azért, mert érdekel a fúzió, mint "jövőnk energiaforrása", szeretnék többet tudni a Nap "működéséről" életéről. De hozzá kell tennem, hogyha megtisztelsz azzal, hogy leírod a véleményedet, azt én csak irodalomként tudom olvasni, mert nem értek a témához.
A hozzászólás:
habár Creative Commons License 2005-05-28 11:13:09 12

Ne minősíts, írd le, amit erről tudsz!

Szerintem semmit nem tudsz!

 

Pedig Bembernek látnia kell a nézeted is, ezek után! Vagy nem?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!