|
|
|
|
 |
Bember
2005-05-29 11:35:50
|
13
|
| Nem kell erőltetni. Nekem sajnos lövésem nincs a témához, de nagyon érdekel, többek között azért, mert érdekel a fúzió, mint "jövőnk energiaforrása", szeretnék többet tudni a Nap "működéséről" életéről. De hozzá kell tennem, hogyha megtisztelsz azzal, hogy leírod a véleményedet, azt én csak irodalomként tudom olvasni, mert nem értek a témához. |
|
A hozzászólás:
 |
habár
2005-05-28 11:13:09
|
12
|
Ne minősíts, írd le, amit erről tudsz!
Szerintem semmit nem tudsz!
Pedig Bembernek látnia kell a nézeted is, ezek után! Vagy nem? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|