|
|
|
|
 |
hercsi
2005-05-28 12:52:06
|
180
|
Mi voltunk tegnap , rengetegen dolgoztak, még sosem voltam így rendesen munkaidőben. Jó volt látni ahogy éppen négyen dolgoztak csak a mi lakásunkban.
Haladnak mindennel egyre szebb a külső fal is. Az ajtók a 3.-on mindenhol berakva, és már sok helyen burkolva is van, kivétel a miénk, mert nem érkeztek meg a burkolóanyagok, mert nem lett időben megrendelve.... :))) De hétfőn hozzák, így kedd reggel újra találkozunk a burkolóval (legalább bejutunk) és pontosítunk mindent.
Jött velünk az építésvezető helyettes, fura hogy már nem lehet csak úgy nézelődni fent magunkban, hanem jön ő is, de legalább lehetett kérdezősködni.
Az FHB végre értékbecsülte a lakást: 88%-ra, úgyhogy ha mindenigaz 2 héten belül megtudjuk kapunk -e hitelt.
|
|
A hozzászólás:
 |
2toth
2005-05-28 09:09:25
|
179
|
wow!
Egész sokat alakult azóta. :) (Mellesleg megjegyzem a gödör a szomszéd társasház kezdeménye... :) De azért szépen látszik a prehisztorikus állapot! :) )
Mi is csak hétfőn fogunk menni, mert az asztalosnak pénteken kiszállítása volt. (Amkor megbeszéltük a péntek délelőttöt mondta, hogy nem biztos, hogy jó neki.) Úgyhogy marad a hétfő reggel 08:00. Az építésvezető egész jól fogadta ezt a hírt. Csak egyszer próbálta meg felhozni a délutáni időpontot :)
|
|
Előzmény:
 |
3per2
2005-05-26 21:53:16
|
178
|
Ezt láttuk előszőr :))

Elképzeltük milyen lesz ha majd elkészül a ház.
Ez is a garázsszint, csak még egy előbbi állapot, mint a másik képen.
Jövő héten még teszek fel.
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|