|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
viktor a takarító
2005-05-26 16:25:45
|
141
|
árkartell??
(csak egy példa: arab ország - Kuvait - kereskedője a végén már a földhöz csapkodta a cuccait, számológéppel kalkulálta, hogy éhen hal-e a családja, majd a közel féláron megvett ékszer eladását követően jöhetett a jól megérdemelt vendéglátás...:-)))) |
|
Előzmény:
 |
sylvanus67
2005-05-10 10:20:49
|
139
|
Hogy tudod ennyire olcsón biztosítani a betont?
Nálunk c16-os beton 13500 Ft környékén volt nettó, feketén. És mikor mondtam a kereskedőnek, hogy engedjen valamennyit a 140 m3-es rendelt mennyiségre vagy átmegyek máshoz, szó szerint majdnem elsírta magát, hogy csődbe megy ne csináljam ezt vele. Adott 5%-ot. Most már tudom micsoda haszonnal dolgozik. Mentségemre szóljon, hogy a többi betonkereskedő is ebben a 13500 Ft-os sávban dolgozik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|