Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
peterssen Creative Commons License 2005-05-25 10:29:50 127

Soligor<>Hoya:

 

Én sok vacillálás után Soligort vettem. A DHG sorozattal jó tapasztalataim vannak. Árban is. De próbáld ki mindkettőt. Aztán kiderül hogy a B+W a legjobb csak az a kérdés hogy ki akarod-e fizetni... :-))

Előzmény:
Gozo Creative Commons License 2005-05-25 09:40:02 124

Pontosan ezért kérdeztem amit kérdeztem.

Tehát:jó a Soligor is vagy legyen Hoya?

A Soligor többek szerint jobb mint a Hama.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!