|
|
|
|
 |
ziko3
2005-05-16 14:35:38
|
996
|
Azért nen biztos,hogy a Te izlésed megegyezik a kandúrkáéval....)))
Lehet,hogy az a közelbenlévő lányka jobban tetszik mégis és akkor jönnek a bunyók.
Valóban az ivartalanitott kandurcik nem olyan tekergősek,verekedősek. |
|
A hozzászólás:
 |
tapmancs !!
2005-05-16 14:20:59
|
994
|
Teljesen igazad van. Már bekentem szegénynek a pociját de lenyalja :( biztos hogy összekaptak egy szép kislányon nem tudom miért megy el amikor itt van neki a tesó biztos kell neki egy utánpótlás .)))))))) Pár hét múlva úgy is lesz neki még egy barátnője ....))))) már nagyon várom, pénteki napon szeretném elhozni a kicsit mert az első két nap vele szeretnék lenni és ez szerintem hétköznap nem fog össze jönni. Attól függetlenül kandúrka ugyan olyan hízelgős mint eddig golndolom nincs komoly probléma. Átadom a fekinek a jókívánságokat .....)))
(Egeret a képre ....)))))
  |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-05-16 12:00:41
|
991
|
Szegény...(((
Én inkább fajtárs bunyóra gondolnék,kutya az harap és nem biztos,hogy szőrt tép ki.
Most más ötletem nincs,mint figyeld a cicát,ha rosszabbul van akkor megér egy dokilátogatást.
Ha sebes,akkor jó lenne betadinnal lefertötleniteni.
Tesókának jó napozást..)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|