Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-05-16 14:35:38 996

Azért nen biztos,hogy a Te izlésed megegyezik a kandúrkáéval....)))

Lehet,hogy az a közelbenlévő lányka jobban tetszik mégis és akkor jönnek a bunyók.

Valóban az ivartalanitott kandurcik nem olyan tekergősek,verekedősek.

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 14:20:59 994

Teljesen igazad van. Már bekentem szegénynek a pociját de lenyalja :( biztos hogy összekaptak egy szép kislányon nem tudom miért megy el amikor itt van neki a tesó biztos kell neki egy utánpótlás .)))))))) Pár hét múlva úgy is lesz neki még egy barátnője ....))))) már nagyon várom, pénteki napon szeretném elhozni a kicsit mert az első két nap vele szeretnék lenni és ez szerintem hétköznap nem fog össze jönni. Attól függetlenül kandúrka ugyan olyan hízelgős mint eddig golndolom nincs komoly probléma. Átadom a fekinek a jókívánságokat .....)))

(Egeret a képre ....)))))

 

Most meg mi van?A teraszon mint mindig :))
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-16 12:00:41 991

Szegény...(((

Én inkább fajtárs bunyóra gondolnék,kutya az harap és nem biztos,hogy szőrt tép ki.

Most más ötletem nincs,mint figyeld a cicát,ha rosszabbul van akkor megér egy dokilátogatást.

Ha sebes,akkor jó lenne betadinnal lefertötleniteni.

 

Tesókának jó napozást..)))

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!