Keresés

Részletes keresés

tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 14:30:59 995
Nem nincs ivartalaníva pont ezért mászkál el itthonról, de ha eddig nem tettem meg vele már ezek után sem szeretném. köszi a jókívánságokat te tudsz a cicáidról küldeni pár képet??
A hozzászólás:
gina-cat Creative Commons License 2005-05-16 12:22:33 993
macsod ivartalanítva van? jót tesz bunyó és csavizás ellen! - jobbulást neki!+++++
Előzmény:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 11:01:30 990

sziasztok!

 

Rossz hírem van :( Berci tegnapi csavargása után úgy jött haza hogy a hasán lévő szőr teljesen kivan tépve szegénynek fáj is mert amikor megsimizem a hasát kétségbe esve nyávog :((( mi tehette ezt? talán egy kutya? vagy egy másik macska?

a képen Berci tisztogatja fájós hasát és Kormi mint mindig a teraszról nézelődik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!