Keresés

Részletes keresés

tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 14:20:59 994

Teljesen igazad van. Már bekentem szegénynek a pociját de lenyalja :( biztos hogy összekaptak egy szép kislányon nem tudom miért megy el amikor itt van neki a tesó biztos kell neki egy utánpótlás .)))))))) Pár hét múlva úgy is lesz neki még egy barátnője ....))))) már nagyon várom, pénteki napon szeretném elhozni a kicsit mert az első két nap vele szeretnék lenni és ez szerintem hétköznap nem fog össze jönni. Attól függetlenül kandúrka ugyan olyan hízelgős mint eddig golndolom nincs komoly probléma. Átadom a fekinek a jókívánságokat .....)))

(Egeret a képre ....)))))

 

Most meg mi van?A teraszon mint mindig :))
A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-16 12:00:41 991

Szegény...(((

Én inkább fajtárs bunyóra gondolnék,kutya az harap és nem biztos,hogy szőrt tép ki.

Most más ötletem nincs,mint figyeld a cicát,ha rosszabbul van akkor megér egy dokilátogatást.

Ha sebes,akkor jó lenne betadinnal lefertötleniteni.

 

Tesókának jó napozást..)))

 

 

Előzmény:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 11:01:30 990

sziasztok!

 

Rossz hírem van :( Berci tegnapi csavargása után úgy jött haza hogy a hasán lévő szőr teljesen kivan tépve szegénynek fáj is mert amikor megsimizem a hasát kétségbe esve nyávog :((( mi tehette ezt? talán egy kutya? vagy egy másik macska?

a képen Berci tisztogatja fájós hasát és Kormi mint mindig a teraszról nézelődik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!