Keresés

Részletes keresés

gina-cat Creative Commons License 2005-05-16 12:22:33 993
macsod ivartalanítva van? jót tesz bunyó és csavizás ellen! - jobbulást neki!+++++
ziko3 Creative Commons License 2005-05-16 12:00:41 991

Szegény...(((

Én inkább fajtárs bunyóra gondolnék,kutya az harap és nem biztos,hogy szőrt tép ki.

Most más ötletem nincs,mint figyeld a cicát,ha rosszabbul van akkor megér egy dokilátogatást.

Ha sebes,akkor jó lenne betadinnal lefertötleniteni.

 

Tesókának jó napozást..)))

 

 

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 11:01:30 990

sziasztok!

 

Rossz hírem van :( Berci tegnapi csavargása után úgy jött haza hogy a hasán lévő szőr teljesen kivan tépve szegénynek fáj is mert amikor megsimizem a hasát kétségbe esve nyávog :((( mi tehette ezt? talán egy kutya? vagy egy másik macska?

a képen Berci tisztogatja fájós hasát és Kormi mint mindig a teraszról nézelődik

Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-15 19:34:03 987

...)))

nekünk + van egy kis bikinink is..)))

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!