|
|
|
|
 |
tapmancs !!
2005-05-16 11:01:30
|
990
|
sziasztok!
Rossz hírem van :( Berci tegnapi csavargása után úgy jött haza hogy a hasán lévő szőr teljesen kivan tépve szegénynek fáj is mert amikor megsimizem a hasát kétségbe esve nyávog :((( mi tehette ezt? talán egy kutya? vagy egy másik macska?
a képen Berci tisztogatja fájós hasát és Kormi mint mindig a teraszról nézelődik   |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2005-05-15 19:34:03
|
987
|
...)))
nekünk + van egy kis bikinink is..)))
 |
|
Előzmény:
 |
tapmancs !!
2005-05-15 18:29:03
|
986
|
aha tényleg ........)))))
Kormit különösen a nyalán lévő kis folt teszi különlegessé .........)))))))))))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|