Keresés

Részletes keresés

tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-16 11:01:30 990

sziasztok!

 

Rossz hírem van :( Berci tegnapi csavargása után úgy jött haza hogy a hasán lévő szőr teljesen kivan tépve szegénynek fáj is mert amikor megsimizem a hasát kétségbe esve nyávog :((( mi tehette ezt? talán egy kutya? vagy egy másik macska?

a képen Berci tisztogatja fájós hasát és Kormi mint mindig a teraszról nézelődik

A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-15 19:34:03 987

...)))

nekünk + van egy kis bikinink is..)))

 

Előzmény:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-15 18:29:03 986

aha tényleg ........)))))

 

Kormit különösen a nyalán lévő kis folt teszi különlegessé .........))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!