|
|
|
|
 |
ziko3
2005-05-15 11:54:18
|
981
|
..)))
Nem csodálom,de már csak ilyenek.
Pumukli csinálta kicsinek,de kiszurtam,hogy szándékos a dolog,kapott is egy pohár vizet a nyakába kapásból.Jót tett a padlószönyegnek...)))
Azóta nincs virágborogatás. |
|
A hozzászólás:
 |
venge
2005-05-15 11:42:03
|
980
|
Nemrég ivartalanítottuk!
Most lökte le a párom egyik virágját! Virágföld rá a szőnyegre phhh...
Egy csöppet ideges lett az asszony! |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-05-15 11:35:36
|
979
|
Jaaajjjj! Mekkorát nőtt!
győnyörűséges nagy cicus lett őkelme! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|