|
|
|
|
 |
D12
2005-05-15 17:25:18
|
41
|
Sziasztok!
B25: a "műszaki átadásnak", csak a neve átadás, semmit nem kaptunk, csak egy másolatot a jegyzőkönyvről. A lakás belső ajtajainak a kulcsait adták csak oda, hogy el ne tűnjenek, a bejárati ajtó kulcsátbirtokba adásig nem kaphatjuk meg.
Ha kint leszel csütörtökön és találkozol lakótársakkal, légyszíves oszd meg velük az infót a topikról, hogy ők is értesüljenek róla.
Szerintem is részarányosan , napokra lebontva kell számolni a kötbért.
|
|
A hozzászólás:
 |
B25
2005-05-15 10:13:17
|
36
|
Mármint hogyan számoltátok az 5 hónapot?
Január 11 óta még 4 hónap telt el (plusz pár nap..).
D12: Nektek adtak garancia papírokat? Illetve kellene adniuk a végleges állapotról tervrajzokat is (műszaki, gépész, elektromos)! Ha már egy rakás pénzt gomboltak le rólunk amiatt, hogy módosítani kellett ezeket, mert megváltoztattuk a lakás belső elrendezését...
A műszaki átadással együtt átadták a kulcsokat is? Mert ha beviszek a lakásba dolgokat, nem nagyon szeretném, ha eltűnne onnan bármi is..
Még egy dolog: ha volt pótmunka, amiért fizetni kellett, akkor ellenőrizzétek le, hogy ezeket megcsinálták-e. Nálunk több tételt sem végeztek el, mondván hogy az mégsem oldható meg, úgyhogy még innen is követelünk vissza pénzt. |
|
Előzmény:
 |
Mozart!
2005-05-14 23:25:32
|
35
|
Sziasztok!
- A ködbért mi is január 11-től számoljuk, mert a mi értelmezésünk megegyezik B25 lakótárssal. Vagyis 5 hónapi ködbérrel jönnek már Nekünk.
- Közös képviselő kérdésben úgy néz ki hogy a szerződés alapján az első évben az Eladó köt szerződést harmadik személlyel. De az biztos hogy keresni kell a számunkra legjobb megoldást.
- Garanciával kapcsolatosan: gondolom a cirkóhoz is kellene kapnunk garancialevelet és leírást?!!
- A pici ötleteket köszönjük és ha eszünkbe jut még valami szólunk.
- Mindenkinek sok türelmet és kitartást kívánunk! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|