Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2005-05-17 15:26:21 5

Ez is jó. Viszont nincs sajnos fémkeresőm.

Te hol vetted? Mennyibe kerül? Milyen mélységig mér?

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2005-05-14 22:00:37 2

Szia!

 

Egy ötlet: a gerenda tele van vassal, tehát fémkeresővel lehet próbálkozni, a béléstestben ugyebár nincsen.

Ha felette van aljzatbeton pl. hálóvassal, akkor játszani kell, de meg lehet vele találni.

 

Az én fémkeresőmön pl. van kifejezetten gerenda keresési funkció.

 

Attila

Előzmény:
NeomatiK Creative Commons License 2005-05-14 09:26:50 -

Helló!

 

Meg kéne bontanom a betonfödémet, a csatorna, vízvezeték és villany felső szintre vezetése céljából. E-gerendák vannak beton béléstesttel.

Hogyan lehetne ezt viszonlyag a legkisebb rombolás és legnagyobb szakszerűség mellett elvégezni? A járólapot egy szakaszon fel kell törni annyi bizonyos. Hogy találom meg legegyszerűbben a béléstestet (csak saccra tudnám megmondani a fal szélétől számítva)? Fúrókalapácssal (800-1500W) át lehet vésni 1 béléstestet? Nem okoz szerkezetileg, statikailag kárt egy ilyen művelet? Vagy inkább más megoldást válasszak?

 

Természetesen minden olyan téma jöhet ide, amire a topikcím utal!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!