|
|
|
|
 |
NeomatiK
2005-05-17 15:26:21
|
5
|
Ez is jó. Viszont nincs sajnos fémkeresőm.
Te hol vetted? Mennyibe kerül? Milyen mélységig mér? |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2005-05-14 22:00:37
|
2
|
Szia!
Egy ötlet: a gerenda tele van vassal, tehát fémkeresővel lehet próbálkozni, a béléstestben ugyebár nincsen.
Ha felette van aljzatbeton pl. hálóvassal, akkor játszani kell, de meg lehet vele találni.
Az én fémkeresőmön pl. van kifejezetten gerenda keresési funkció.
Attila |
|
Előzmény:
 |
NeomatiK
2005-05-14 09:26:50
|
-
|
Helló!
Meg kéne bontanom a betonfödémet, a csatorna, vízvezeték és villany felső szintre vezetése céljából. E-gerendák vannak beton béléstesttel.
Hogyan lehetne ezt viszonlyag a legkisebb rombolás és legnagyobb szakszerűség mellett elvégezni? A járólapot egy szakaszon fel kell törni annyi bizonyos. Hogy találom meg legegyszerűbben a béléstestet (csak saccra tudnám megmondani a fal szélétől számítva)? Fúrókalapácssal (800-1500W) át lehet vésni 1 béléstestet? Nem okoz szerkezetileg, statikailag kárt egy ilyen művelet? Vagy inkább más megoldást válasszak?
Természetesen minden olyan téma jöhet ide, amire a topikcím utal! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|