Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-05-14 19:45:05 975

Szépségek!!

 

Pontosan ezért kell,hogy szokják egymás szagát,jelenlétét,hogy ne betolakodónak tartsák.

Biztosan menni fog! Azt meg ugyis látod,hogy melyik cicnek kell egy kis + simi...))

Igy egyik sem érzi,hogy vetélytársa van.

 

 

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-14 16:41:05 974

Köszi a tanácsot, megpróbálom. Remélem sikerülni fog. A cicát kb. Június 6.-án hozzom el. Azt tudom hogy semmi féle képpen nem szabad csak vele törődnöm mert akkor a cicusaim féltékenyek lesznek és ez rossz hatással lesz mindenkire. Csak attól félek hogy a kandúr cicám nem fogja e bántani őt mert azt hallottam hogy azt a kiscicát amelyik nem tőle van megeszi meg hasonló. De remélem ilyen nem fog előfordulni nálunk, a kandúr cicámat sem elleségesnek hiszem de még nem próbáltam új kiscicához hozzá szoktatni ezért félek egy kicsit. De azért várom  a további tanácsokat.

Továbbra is köszi mindenkienk!

a képen a cicáim láthatók Berci és Kormi (tegyétek a képre ez egereteket)

Berci (kandúr)Kormi (nőstény)
Előzmény:
ziko3 Creative Commons License 2005-05-13 21:14:21 973

Szia!

Először próbáld meg szeparálni őket,időnkénti helycserével,hogy szokják egymás szagát.

Másnap felügyeleted mellett összeengedheted őket és figyeld a reakciókat.Aztán naponta ismétled.

Nagy fújás,köpködés,szőrmeresztgetés esetén ez eltart egy ideig,de sikerülni fog.

Türelmet és sok sikert hozzá!..)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!