|
|
|
|
 |
ziko3
2005-05-14 19:45:05
|
975
|
Szépségek!!
Pontosan ezért kell,hogy szokják egymás szagát,jelenlétét,hogy ne betolakodónak tartsák.
Biztosan menni fog! Azt meg ugyis látod,hogy melyik cicnek kell egy kis + simi...))
Igy egyik sem érzi,hogy vetélytársa van.
|
|
A hozzászólás:
 |
tapmancs !!
2005-05-14 16:41:05
|
974
|
Köszi a tanácsot, megpróbálom. Remélem sikerülni fog. A cicát kb. Június 6.-án hozzom el. Azt tudom hogy semmi féle képpen nem szabad csak vele törődnöm mert akkor a cicusaim féltékenyek lesznek és ez rossz hatással lesz mindenkire. Csak attól félek hogy a kandúr cicám nem fogja e bántani őt mert azt hallottam hogy azt a kiscicát amelyik nem tőle van megeszi meg hasonló. De remélem ilyen nem fog előfordulni nálunk, a kandúr cicámat sem elleségesnek hiszem de még nem próbáltam új kiscicához hozzá szoktatni ezért félek egy kicsit. De azért várom a további tanácsokat.
Továbbra is köszi mindenkienk!
a képen a cicáim láthatók Berci és Kormi (tegyétek a képre ez egereteket)   |
|
Előzmény:
 |
ziko3
2005-05-13 21:14:21
|
973
|
Szia!
Először próbáld meg szeparálni őket,időnkénti helycserével,hogy szokják egymás szagát.
Másnap felügyeleted mellett összeengedheted őket és figyeld a reakciókat.Aztán naponta ismétled.
Nagy fújás,köpködés,szőrmeresztgetés esetén ez eltart egy ideig,de sikerülni fog.
Türelmet és sok sikert hozzá!..))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|