Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2005-05-13 21:14:21 973

Szia!

Először próbáld meg szeparálni őket,időnkénti helycserével,hogy szokják egymás szagát.

Másnap felügyeleted mellett összeengedheted őket és figyeld a reakciókat.Aztán naponta ismétled.

Nagy fújás,köpködés,szőrmeresztgetés esetén ez eltart egy ideig,de sikerülni fog.

Türelmet és sok sikert hozzá!..)))

A hozzászólás:
tapmancs !! Creative Commons License 2005-05-13 21:03:30 972

Sziasztok!

 

Már korábban bemutatkoztam, de most csak tanácsot szeretnék tőletek kérni. Van két macskeszunk egy kandúr és egy nőstény. Pár hét múlva új családtagunk lesz. Barátnőmnél születtek kiscicák de neki nem kell az egyik annyira a szívemhez nőtt hogy nem tudom ott hagyni és ezért elhozom, de nem tudom menniyre fogják megszokni a régi macskáim. Szerintetek hogyan kezdjem őket egymáshoz szoktatni?

Kérlek minnél előbb írjatok!

előre is köszi minmdenkinek.

Üdv: Tapmancs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!