Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Gonoszka2 Creative Commons License 2005-05-13 18:55:37 30

Szia

Nálam a macskánk a fűrészforos tapétát tépte -edzette a körmét -

 

kis házni spricnivel, ahányszor rajtakaptam lespricceltem. Ezt 2 hétig csináltam, mára már nem tépi, ha netán mégis csak ránéz, megfogom a spricnit, de használnom már nem kell, mert hanyatt homlok menekül a fekhelyére.

 

Szóval szerintem beválna a locsolás. De ahogy már más is mondta, az ivartalanítás fontos.

 

üdv

 

G2

Előzmény:
Okos Tóni Creative Commons License 2005-05-13 15:17:58 29
A nőstény macskával etetnek valami tablettát, az egészen nyugodt is.

Jók az ötletek, kösz mindenkinek, de szerintetek attól, hogy az ember 1-2 alkalommal lespricceli őket, attól el is szoknak onnan?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!