Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2005-05-13 10:39:58 28
Én is megörököltem az elköltözött szomszédom 3 macskáját.(jellemző hogy az aranyhalait el tudta vinni a macskáit meg nem,sőt az új tulajnak azt mondta hogy az én macskáim) De már csak 1 cicvarek van meg,van itt "kedves" bal 5-ös szomszéd amelyik előszeretettel becsapdázza a gazdátlannak ítélt macskákat.(mert hogy ugatnak rá a kutyái,az eszébe se jut,hogy a kutyát is lehetne nevelni)Pedig Jafar névre halgató kandúrka már elég jól szelídült.Csak remélni merem hogy nem likvidálja ezeket a cicákat.
Előzmény:
Hunu Creative Commons License 2005-05-13 07:08:23 27
Helló! Nem mondom, hogy a környék macskáinak ivaratalanítása a Te feladatod lenne, de legalább a saját hármodat mielőbb ivartalanítsd! Nekünk az jött be egyedül. 4 macskával költöztünk ki, 30 lett belőle, minden "jó" ember hozzánk dobálta be. Szép is lenne, ha nem lennének ivartalanítva, milyen bolondok háza lenne, ha mind a 21 nőstény (egyszerre) tüzelne....:DD Arról már nem is beszélve, hogy évente kb. 100-200 macskával szaporodnánk...:-(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!