|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
eMM
2005-05-13 10:39:58
|
28
|
| Én is megörököltem az elköltözött szomszédom 3 macskáját.(jellemző hogy az aranyhalait el tudta vinni a macskáit meg nem,sőt az új tulajnak azt mondta hogy az én macskáim) De már csak 1 cicvarek van meg,van itt "kedves" bal 5-ös szomszéd amelyik előszeretettel becsapdázza a gazdátlannak ítélt macskákat.(mert hogy ugatnak rá a kutyái,az eszébe se jut,hogy a kutyát is lehetne nevelni)Pedig Jafar névre halgató kandúrka már elég jól szelídült.Csak remélni merem hogy nem likvidálja ezeket a cicákat. |
|
Előzmény:
 |
Hunu
2005-05-13 07:08:23
|
27
|
| Helló! Nem mondom, hogy a környék macskáinak ivaratalanítása a Te feladatod lenne, de legalább a saját hármodat mielőbb ivartalanítsd! Nekünk az jött be egyedül. 4 macskával költöztünk ki, 30 lett belőle, minden "jó" ember hozzánk dobálta be. Szép is lenne, ha nem lennének ivartalanítva, milyen bolondok háza lenne, ha mind a 21 nőstény (egyszerre) tüzelne....:DD Arról már nem is beszélve, hogy évente kb. 100-200 macskával szaporodnánk...:-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|