|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Antisystem
2005-05-13 02:54:22
|
26
|
Szia!
Privát tapasztalataim szerint is a slag és a szódásszifon a legjobb megoldás. Utóbbit verekedő kandúrok szétválasztására is használtam már sikerrel, nem is egyszer...nincs az a bepörgött agyelhagyott kanos kandúr, amelyik ne vonulna jóval odébb sértődötten mosakodni....
ÜdV
|
|
Előzmény:
 |
Okos Tóni
2005-05-13 00:18:23
|
25
|
Konstruktív tanácsokat ismét köszönöm.
Egyéb témában okoskodóknak pedig üzenem, hogy mindenki tudja magától, mit hova dugjon.
Amúgy bántani én sem tudnám a macskákat, ahhoz nem lenne szívem. Fagyállót biztos nem etetnék velük... Ami szankciót itthon alkalmazok (például ha ágyra mászik valamelyik kurva) az a kézfejjel történő pofozás (ettől baja nem lesz), vagy enyhe zuhanyzás (ezt meg igencsak utálják). És tanulnak belőle. Egy hétig... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|